Aurupesuri rent Tartu

Aurupuhastusest on saanud enamiku tervist väärtustavate majapidamiste ja isegi meditsiiniasutuste eelistatuim puhastusmeetod ja seda mitmel põhjusel. Erinevalt traditsioonilistest puhastusmeetoditest, mis võivad teha rohkem kahju kui kasu, on aurupuhastus teile, teie perele ja isegi teie lemmikloomadele üllatavalt kasulik. Aurupesuri rent Tartu – rendi seade juba täna.

Aurupesur sc4
Aurupesur SC4
12.00

Toome teile välja viis peamist aurupuhastuse eelist:

Aurupesuri rent Tartu võib anda teie kodule taas uue ilme.

Kuna aurupuhastus kasutab kõrgeid temperatuure, saab sellega eemaldada kogunenud mustuse ja muudest puhastusmeetoditest jäänud jäägid. Lisaks aitab auru kasutamine teie kodu desinfitseerida ja ületab tavaliste meetodite puhastusvõimsuse, mis tuginevad lahustitele ja švammidele. Aur desodoreerib ja desinfitseerib looduslikult, kasutades selleks soojust ja niiskust. 

Aurupuhastus on mitmekülgne ja seda saab kasutada kodus paljudes erinevates kohtades, nagu vannitoa plaadid, looduslikust kivist tööpinnad, puitpõrandad ja isegi nahast mööbel.

Aurupuhastus tapab pisikud, viirused ja hallitusseened.

Te ei pruugi viiruseid, baktereid, hallitusseeni, hallituskoldeid ja muid potentsiaalselt nakkusohtlikke haigustekitajaid palja silmaga näha, kuid need on kõikjal teie ümber. Üks aurupuhastuse suurimaid eeliseid on, et see eemaldab need ebameeldivad elemendid teie kodust, kaitstes teid ja teie perekonda kahjustuse eest. 

Kui aur tungib pinna pooridesse, eemaldab see kuuma auru molekulidega mustuse, prahi, bakterid ja muud pisikesed elemendid. Need aurumolekulid on nii kuumad, et suudavad teie kodu pindadelt tappa isegi kõige tugevamad patogeenid, nagu E. Coli ja Salmonella.

Puhastus aitab allergeenidest vabaneda.

Õhu kaudu levivad allergeenid on ühed kõige levinumad allergiat põhjustavad ained kodus. Tegelikult on allergeenid, nagu tolmulestade jäätmed, allergiliste reaktsioonide tekitamisel õietolmu järel teisel kohal. Kodu korrapärane aurupuhastus eemaldab need mikroskoopilised allergeenid lõplikult. 

Hiljutiste uuringute kohaselt võib allergeenide vältimine varases lapsepõlves ennetada astma teket. Kodu aurupuhastus on suurepärane võimalus hoida oma pere tervist, kõrvaldades need allergeenid tööpindadelt, puitpõrandatelt ja mujalt.

See on ohutum ja keskkonnasõbralikum alternatiiv.

Aurupuhastus vajab enamasti peamiselt vett, seega kasutatakse traditsiooniliste puhastusvõimalustega võrreldes palju vähem kemikaale. Lisaks sellele, et aurupuhastus on ohutu teile, teie perele ja lemmikloomadele, on see ka keskkonnasõbralik, vähendades kemikaalide hulka, mis kanalisatsiooni uhutakse ja tagasi veevarustusse suunatakse. 

Kui otsustate aurupuhastust teha plaatidele, vuukidele, tööpindadele, kõvapuidust põrandatele ja muudele pindadele, siis lisaks sellele, et kõrvaldate oma kodus kemikaalijäägid ja muudate selle turvalisemaks kohaks oma perele, väldite ka teadlikult rohkem saasteaineid, mis võivad keskkonda kahjustada.

Aurupuhastus kõrvaldab lemmikloomade lõhnad.

Auru kasutamine aitab teil lisaks soovimatute lemmiklooma lõhnade kõrvaldamisele kodust ka hoida teie lemmiklooma õnnelikuna ja tervena, hävitades kirbud, nende munad ja isegi nende vastsed. Kui tekib küsimusi, siis võtke julgelt meiega ühendust. 

Aurupesuri rent Tartu
Aurupesuri rent Tartu