Tekstiilipesuri rent Tartu

Loete diivanil oma lemmikraamatut, teete sellel pärast pikka tööpäeva uinakut ja kogunete selle ümber, et vaadata pere lemmikseriaali. Millest jutt käib? Teie mööblist, täpsemalt öeldes teie pehmemööblist. Kuna mööbli peal ja selle ümber käib nii palju elu, on regulaarne diivanite puhastus sama oluline kui regulaarne vaipade puhastamine. Täpselt nii: diivaneid, toole, nurgadiivaneid, tumbasid ja kõike muud, mis on kangast, tuleb põhjalikult puhastada, nagu vaipasid. Tekstiilipesuri rent Tartu – rendi seade juba täna!

Siin on peamised põhjused, miks tekstiilipesuri rent Tartu on parim valik:

Õhu kvaliteet

Iga kord, kui oma pehmemööbli peal istute, lamate või liigute, paiskate enda teadmata kodu õhku tolmu, mustust, saastet, hallituse eoseid, surnud nahka ja baktereid. Kui teie pehmemööbel on täis tolmu, allergeene, hallitust, eoseid või vanu plekke, võib see muidugi teie kodu õhu kvaliteeti negatiivselt mõjutada.

Lisaks aitab allergeenide ja tolmu täielik eemaldamine alati hoida õhu ja kodu puhtana.

Tervis

Kas teadsite, et allergeenid, tolmulestad, kirbud, hallitus ja bakterid võivad sattuda teie pehmemööbli kiududesse ning sinna liiga kauaks jäädes põhjustada mitmesuguseid allergiaid ja haigusi? Samuti, kui teie peres on keegi, kes on tolmu või hallituse suhtes tundlik, kahjustab see neid veelgi rohkem. Pehmemööbli regulaarne puhastamine vähendab oluliselt ärritavate ainete esinemist ja aitab omakorda hoida teie kodu ja pere tervist.

Lõhnad

Elutoa diivan või nurgadiivan on koht, kus toimub palju elu. Olete teinud lugematuid filmiõhtuid, söönud teleka ees kümneid kiirtoite, võidelnud haigustega ning vaadanud sadu telesaateid. Kui teil on beebi või väikelaps, on diivan olnud mähkimislaud ja toitmiskoht. Enamiku perede jaoks muutub elutoa mööbel lemmikpaigaks koduste ülesannete tegemisel või kodus äri ajamisel, ja võite kindel olla, et see on ka teie lemmiklooma lemmikpaik, kus ta teid koju ootab.

Ilmselgelt toimub teie mööblil palju asju ja mõnikord on see lõhna tõttu liiga märgatav. Lisaks on köögist tulevatel toiduvalmistamise lõhnadel kombeks teie pehmemööblisse jääda, mis samuti aitab kaasa ebameeldiva lõhna tekkimisele. Pehmemööbli puhastamine aitab neid lõhnu eemaldada, kõrvaldades nende allikad.

Välimus

Teate neid plekke, mis diivanile tekivad, mida olete püüdnud tekiga või padjaga kinni katta ja kui külalised tulevad, siis tunnete piinlikkust? Muidugi, me kõik teame!

Olenemata sellest, kas need on laste ja loomade pärast või on see lihtsalt loomulik kulumine, kasutame oma mööblit igapäevaselt. Ükskõik kui puhtad teie kodu ja vaibad ka poleks, kui teie pehmemööbel näeb määrdunud ja must välja, ei tundu ülejäänud maja puhas.

Kestvus

Kas teate, et teie pehmemööbel võib tuhmuda ja hõreneda? Selle põhjuseks on tolm ja mustus, mis mõjuvad nagu liivapaberitükid, mis kangast hõõruvad. Regulaarne pehmemööbli puhastamine eemaldab tolmu ja parandab mööbli vastupidavust, tagades mööbli pikaajalise kestvuse.

Tekstiilipesuri rent Tartu
Tekstiilipesuri rent Tartu

Oleme puhkusel

Oleme puhkusel alates 18.09.23-27.09.23

Parimate soovidega,

Seadmerent