Loading...

Teleskoop-hekilõikur akuga

12.00

Teleskoop hekilõikur võimaldab pügada ka kõrgeid hekke ilma redelit kasutamata. Reguleeritav trimmeripea võimaldab pügada erineva kujuga hekke.
Lõikekõrgus on kuni 4 meetrit,Reguleeritavat lõikuripead saab kallutada kuni 115 kraadi, et tagada seadme ergonoomiline käsitsemine igas tööasendis.Lõike pikkus (cm): 45 ja hammaste asetus (mm) 18

Lehepuhuriga kaasas üks 18V 5,0AH aku ja laadija.
Võimalik 18V 5,0AH aku juurde rentida hinnaga: 4€ /24h

Broneerimiseks palun täida allolev vorm või helista numbril +37253380731

    Olen tutvunud renditingimustega

    Loading...

    Kirjeldus

    Teleskoop hekilõikur mille lõikekõrgus on kuni 4 meetrit. Redelit kasutamata saab kasutaja hoida oma selja sirge, pügades samal ajal heki kõiki külgi täiuslikku vormi. Lõikmete pühkimise tarvik tagab, et lõikmed kukuvad heki ette, mitte heki peale. Reguleeritavat lõikuripead saab kallutada kuni 115 kraadi, et tagada seadme ergonoomiline käsitsemine igas tööasendis. See tähendab ka, et lõikurit saab ühtlaselt liigutada ka heki pealt pügamise ajal. Õlarihm jagab raskuse kõige efektiivsemal viisil, et ennetada käte ja õlgade valusaks jäämist pikemate tööde ajal. Teemantteritatud tera eesmisel poolel on saagimisfunktsioon, mis võimaldab vaevata lõigata ka jämedamaid oksi. Hekilõikuril on tera otsas ka kaitseots, mis aitab ennetada põrandate, hoonete või tera enda kahjustumist.